Co wyróżnia Pachnidło KLAREKO?

Pachnidło KLAREKO z naszej Manufaktury jest połączeniem zastosowania bezpiecznych dla ludzi substancji oraz naturalnych olejków eterycznych. Czy zdawali sobie Państwo sprawę, że sztuczne kompozycje zapachowe to jeden z bardziej szkodliwych składników w środkach czystości i odświeżaczach powietrza? Dzięki naszemu Pachnidłu w domu zagoszczą naprawdę bezpieczne aromaty, którymi bez obaw można rozkoszować się do woli. Ponieważ buteleczkę z Pachnidłem KLAREKO wypełniają naturalne olejki eteryczne, mamy niewątpliwą możliwość doświadczania dobrodziejstw aromaterapii.

PO ZUŻYCIU

EKO SKŁADNIKI

Wszystkie substancje w składzie płynu Lśniące szyby i lustra KLAREKO są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Słodka Pomarańcza, Lawenda

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), wodorowęglan sodu, alkohol izopropylowy, woda… i to wszystko.

Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), Sodium bicarbonate, Isopropanol, Aqua… that’s all.

Różowy Grejpfrut, Mięta

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne(Citrus paradisi, Mentha piperita), wodorowęglan sodu, alkohol izopropylowy, woda… i to wszystko.

INCI: Oleum aetherium (Citrus paradisi, Mentha piperita), Sodium bicarbonate, Isopropanol, Aqua… that’s all.

WIĘCEJ INFORMCJI

Dokładamy wszelkich starań, by kosmetyki dla domu KLAREKO były bezpieczne. Pomimo to, u niektórych osób uczulonych na poszczególne składniki, mogą występować reakcje alergiczne. W takim przypadku prosimy o natychmiastowe zaprzestanie używania produktu, skonsultowanie się z lekarzem i poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji (klareko@klareko.com).