Co wyróżnia Uniwersalnik KLAREKO?

Uniwersalnik KLAREKO w butelce z atomizerem to gentelman, który jest zawsze gotowy do działania. Zniewalający zapach płynu to aromaterapeutyczny efekt, który uzyskałyśmy dodając do naszych kosmetyków dla domu wyłącznie naturalne olejki eteryczne. Dobieramy je starannie dbając o jakość. Uniknęłyśmy tym samym sztucznych kompozycji zapachowych, które są szkodliwe dla naszego zdrowia.

PO ZUŻYCIU

EKO SKŁADNIKI

Wszystkie substancje w składzie płynu Lśniące szyby i lustra KLAREKO są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Słodka Pomarańcza, Lawenda

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula), wodny roztwór kwasu octowego, alkohol izopropylowy, woda.

INCI: Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), Acetum, Isopropanol, Aqua.

Różowy Grejpfrut, Mięta

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne zgodnie z linią zapachową (Citrus paradisi, Mentha piperita), wodny roztwór kwasu octowego, alkohol izopropylowy, woda.

INCI: Oleum aetherium (Citrus paradisi, Mentha piperita), Acetum, Isopropanol, Aqua.

WIĘCEJ INFORMCJI

Masz jeszcze jakieś pomysły na wykorzystanie Uniwersalnika? Koniecznie napisz w komentarzu 🙂

Dokładamy wszelkich starań, by kosmetyki dla domu KLAREKO były bezpieczne. Pomimo to, u niektórych osób uczulonych na poszczególne składniki, mogą występować reakcje alergiczne. W takim przypadku prosimy o natychmiastowe zaprzestanie używania produktu, skonsultowanie się z lekarzem i poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji (klareko@klareko.com).