Co wyróżnia płyn Milusie Tkaniny KLAREKO?

Tworząc nasz płyn dopilnowałyśmy, by był bardzo bezpieczny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza skóra to największy organ, o który powinniśmy dbać jak o najlepszego przyjaciela. Z tkaninami nasze ciało ma kontakt praktycznie 24 godziny na dobę. Dlatego Milusie Tkaniny KLAREKO zadbałyśmy o to, by po praniu materiały były rzeczywiście miękkie, a nie oblepione substancjami chemicznymi dającymi złudzenie miękkości. Czarujący zapach płynu to aromaterapeutyczny efekt, który uzyskałyśmy dodając do milusińskiego wyłącznie naturalne olejki eteryczne. Dobieramy je starannie dbając o jakość. Unikamy tym samym sztucznych kompozycji zapachowych, które są niekorzystne dla naszego zdrowia. W skład milusiego zmiękczacza do tkanin KLAREKO wchodzą wyłącznie bezpieczne dla człowieka i środowiska substancje.

PO ZUŻYCIU

EKO SKŁADNIKI

Do naszych kosmetyków dodajemy wyłącznie naturalne olejki eteryczne. Dobieramy je starannie dbając o jakość. Unikamy tym samym sztucznych kompozycji zapachowych, które są niekorzystne dla naszego zdrowia. W skład Mistrza Do zadań Specjalnych KLAREKO wchodzą wyłącznie bezpieczne dla człowieka i środowiska substancje.

Słodka Pomarańcza, Lawenda

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula), kwas cytrynowy, woda.

INCI: Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), Acidum citricum, Aqua.qua.

Różowy Grejpfrut, Mięta

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus paradisi, Mentha piperita), kwas cytrynowy, woda.

INCI: Oleum aetherium (Citrus paradisi, Mentha piperita), Acidum citricum, Aqua.

WIĘCEJ INFORMCJI

Dobrze czuje się w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła. Będzie niezastąpiony jeśli przed użyciem wstrząśniesz nim.

Dokładamy wszelkich starań, by kosmetyki dla domu KLAREKO były bezpieczne. Pomimo to, u niektórych osób uczulonych na poszczególne składniki, mogą występować reakcje alergiczne. W takim przypadku prosimy o natychmiastowe zaprzestanie używania produktu, skonsultowanie się z lekarzem i poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji (klareko@klareko.com).