Co wyróżnia płyn do szyb i luster KLAREKO?

Płyn do szyb i luster KLAREKO w butelce z atomizerem jest zawsze gotowy do działania. Wystarczy niewielka ilość, aby olśnić szyby i lustra. Po użyciu płynu, w pomieszczeniu pozostanie wyłącznie aromat naturalnych olejków eterycznych. Olejki te dobrałyśmy starannie, dbając o ich najwyższą jakość. Uniknęłyśmy tym samym sztucznych kompozycji zapachowych, które są szkodliwe dla naszego zdrowia. Ze szczególna dokładnością zadbałyśmy o to, aby wszystkie substancje w składzie płynu Lśniące Szyby i Lustra KLAREKO były bezpieczne dla człowieka i środowiska.

PO ZUŻYCIU

EKO SKŁADNIKI

Wszystkie substancje w składzie płynu Lśniące szyby i lustra KLAREKO są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Słodka Pomarańcza, Lawenda

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), alkohol izopropylowy , wodny roztwór kwasu octowego, woda.

INCI: Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula), Isopropanol, Acetum, Aqua.

Różowy Grejpfrut, Mięta

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne zgodnie z linią zapachową (itrus paradisi, Mentha piperita), alkohol izopropylowy , wodny roztwór kwasu octowego, woda.

INCI: Oleum aetherium (Citrus paradisi, Mentha piperita), Isopropanol, Acetum, Aqua.

WIĘCEJ INFORMCJI

Dokładamy wszelkich starań, by kosmetyki dla domu KLAREKO były bezpieczne. Pomimo to, u niektórych osób uczulonych na poszczególne składniki, mogą występować reakcje alergiczne. W takim przypadku prosimy o natychmiastowe zaprzestanie używania produktu, skonsultowanie się z lekarzem i poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji (klareko@klareko.com).