Co wyróżnia Bieluchny Proszek Do Prania KLAREKO?

Tworząc Bieluchny Proszek Do Prania, kierowałyśmy się troską o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Z tkaninami nasza skóra ma kontakt praktycznie całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dlatego najważniejszym było dla nas, by nasz Bieluchny Proszek nie zawierał w sobie bardzo szkodliwych optycznych wybielaczy, utrwalaczy kolorów, sztucznych aromatów i kompozycji zapachowych oraz żadnych innych okropności. Zadbałyśmy o to, by był niebywale skuteczny i wyjątkowo bezpieczny. Dodałyśmy do niego bardzo wysokiej jakości, bezcenne, naturalne olejki eteryczne. W składzie Bieluchnego Proszku KLAREKO znajdziecie wyłącznie substancje, które są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

PO ZUŻYCIU

EKO SKŁADNIKI

Wszystkie substancje w składzie Bieluchnego Proszku Do Prania KLAREKO są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Słodka Pomarańcza, Lawenda

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), węglan sodu, tetraboran sodu, nadwęglan sodu.

INCI: Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), Sodium carbonate, Sodium tetraborate, Sodium percarbonate.

Różowy Grejpfrut, Mięta

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus paradisi, Mentha piperita), węglan sodu, tetraboran sodu, nadwęglan sodu.

INCI: Oleum aetherium (Citrus paradisi, Mentha piperita), Sodium carbonate, Sodium tetraborate, Sodium percarbonate. 

WIĘCEJ INFORMCJI

W trosce o Twoje tkaniny
Prosimy abyś pamiętał, że Bieluchny Proszek Do Prania KLAREKO może powodować blaknięcie kolorowych tkanin. Tkaninami kolorowymi chętnie zajmie się nasz Kolorowy Proszek Do Prania KLAREKO. Delikatności i miękkości tkaninom nada przyjaciel naszych proszków, wyjątkowo bezpieczny i niezastąpiony płyn Milusie Tkaniny KLAREKO.

Nasz Bieluchny Proszek dobrze czuje w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i z dala od źródeł ciepła.

Dokładamy wszelkich starań, by kosmetyki dla domu KLAREKO były bezpieczne. Pomimo to, u niektórych osób uczulonych na poszczególne składniki, mogą występować reakcje alergiczne. W takim przypadku prosimy o natychmiastowe zaprzestanie używania produktu, skonsultowanie się z lekarzem i poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji (klareko@klareko.com).